Spływy pontonowe / Rafting na Dunajcu


SPŁYWY PONTONOWE / RAFTING NA DUNAJCU


SPŁYWY PONTONOWE NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ BEZPIECZNYCH, WYPOSAŻONE W SPRZĘT BEZPIECZEŃSTWA POZWALAJĄ NA UDZIAŁ DZIECI JUŻ OD LAT 3.

Do dyspozycji dla naszych klientów mamy PONTONY DO 10 OSÓB. Ponieważ ponton jest bardzo stabilny i pakowny, nie ma możliwości wywrócenia pontonu. Jego duże gabaryty pozwalają na bezpieczny spływ do naszej przystani końcowej dla dużych i małych uczestników spływu.

W zestawie pontonowym otrzymują Państwo: ponton + wiosło + kamizela asekuracyjna + kask + INSTRUKTOR (poniżej 6 osób dodatkowo płatny). Na czas spływu udostępniamy dla Państwa również worki wodoszczelne, mające za zadanie przechowanie w szczelnych warunkach waszych rzeczy w trakcie spływu.

DODATKOWA MOŻLIWOŚĆ – SPŁYW Z LICENCJONOWANYM INSTRUKTOREM


Trasa spływu rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych, gdzie wsiadamy do PONTONÓW i rozpoczynamy naszą przygodę na Dunajcu. Przed nami jest ok. 15 km spływu do naszej przystani w Szczawnicy, podczas którego mijamy m. in. TRZY KORONY, SOKOLICĘ.

Zadzwoń


CENNIK NASZYCH USŁUG


WYCHODZĄC NA PRZECIW OCZEKIWANIOM NASZYM KLIENTOM, PRZY ZACHOWANIU NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUG OFERUJEMY ATRAKCYJNE CENY SPŁYWÓW.

SPŁYW BEZ TRANSPORTU

SPŁYW Z TRANSPORTEM


STARTUJEMY ZE SZCZAWNICY


spotykamy się w szczawnicy przy ul. główneJ, stamtąd wspólnym transportem kierujemy się do startu spływu. koniec spływu w miejscu spotkania.