RAFTING DUNAJEC – SPŁYW PONTONOWY DUNAJCEM

Do dyspozycji dla naszych klientów mamy PONTONY DO 10 OSÓB. Ponton jest bardzo stabilny i pakowny. Nie ma możliwości wywrócenia pontonu, jego duże gabaryty pozwalają na bezpieczny spływ do naszej przystani końcowej dla dużych i małych uczestników spływu. W zestawie pontonowym otrzymują Państwo: ponton + wiosło + kamizela asekuracyjna + kask + INSTRUKTOR(poniżej 6 osób dodatkowo płatny). Na czas spływu udostępniamy dla Państwa również worki wodoszczelne, mające za zadanie przechowanie w szczelnych warunkach waszych rzeczy w trakcie spływu. Istnieje możliwość spływu bez INSTRUKTORA.
Trasa spływu rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych, gdzie wsiadamy do PONTONÓW i rozpoczynamy naszą przygodę na Dunajcu. Przed nami jest ok.15km spływu do naszej przystani w Szczawnicy, podczas którego mijamy m. in. TRZY KORONY, SOKOLICĘ. Przybliżony czas naszego spływu to 2-2,5h.

Klienci przyjeżdżający na naszą przystań otrzymują do wyboru 3 formy dotarcia na miejsce STARTU SPŁYWU: PRZEJAZD BUSEM, PRZEJAZD ROWEREM (WZDŁUŻ LINI BRZEGOWEJ DUNAJCA PO STRONIE SŁOWACKIEJ), WYCIECZKA PIESZA (WZDŁUŻ LINI BRZEGOWEJ DUNAJCA PO STRONIE SŁOWACKIEJ LUB WYCIECZKA GÓRAMI Z ZEJŚCIEM Z TRZECH KORON DO SROMOWIEC NIŻNYCH).

Dla każdego z naszych klientów, mamy odpowiednio stworzone pakiety spływu połączone z wybranym przez siebie środkiem transportu na miejsce STARTU SPŁYWU. Nasza przystań KAJAKOWO – PONTONOWA  położona w Szczawnicy, zapewnia klientom DARMOWY PARKING na czas trwania spływu. 

Każdy klient po ukończeniu spływu otrzymuje od nas VOUCHER – 20% na baseny termalne GORĄCY POTOK.

 ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ SPŁYW już dziś  +48 886 575 777, +48 665 965 757

Darmowy Parking dla klientów spływu. 

Adres przystani Pieniński Spływ: 34-460 Szczawnica ul. Główna